אחת על אחת (או אחד)

לפעמים אנחנו זקוקים לליווי אישי. מישהי שתיקח אותנו יד ביד אל עבר השינוי המיוחל. על מנת ליצור שינוי, מספיק לבחור אחרת. לעיתים קרובות, נדמה לנו שאיננו יודעות כיצד ליצור את השינוי או מה עלינו לשנות. ניתן לקבל ממני ליווי אישי בשני אופנים כרגע.

1. ליווי אונליין או בטלפון

לעיתים קרובות אנשים מבקשים ממני ליווי אונליין או טלפוני. לעיתים זה בקשר לנושא ספציפי ולפעמים זה ליותר מאחד כזה ולאורך זמן. בשיחת טלפון אני מבינה מגוון כלים וראייה משפע הכלים והשיטות שיש לי, מעבירה טיפול אנרגטי ולעיתים קרובות גם תקשור אם יש צורך בכזה. מניסיוני השיחות האלה עובדות לטווח הרחוק גם כאשר נראה שדבר לא קרה או השתנה, לפתע במבט לאחור חודש לאחר מכן מבינים שהכל השתנה. שיחת טלפון אורכת כשעה. פרוטוקול אנרגטי גוף שמח לוקח עד חצי שעה.

מה תרצי לשנות באופן עמוק?

2. קליניקה

הגוף שלנו נמצא איתנו בכל מקום וזמן, השותף הפעיל והקבוע לכל מקום שנלך ולעיתים קרובות אנחנו מכניסות לתוכו את הדאגות, החרדות, האמונות, המחשבות וכל שאר המעצורים שלנו.

בסשן בקליניקה אנחנו ניפגש, נבחר את הנושא שאנחנו רוצות לשנות וניתן לגוף לעבור תהליך אנרגטי במגע. זה יהיה אקסס בארס, מתיחת פנים אנרגטית או כל תהליך גוף אחר (יש עשרות מהם שנועדו לשחרור טראומות, חיזוק מערכת חיסון, שחרור כבלים שונים, ביטול טראומות ועוד) ובנוסף לעיתים אני מאפשרת גם פרחי באך, מהות הנשמה ועוד, מה שמתבקש.

בסשן בקליניקה, יש צורך להגיע באופן פיזי, הסשן מתבצע בחלקו או רובו על שולחן הטיפולים בלבוש מלא, וכולל מגע נעים ועדין בדרך כלל.

אישית, מצאתי שסשנים כאלה לאורך זמן עוזרים לי לווסת את עצמי טוב יותר מול העולם, אז אני משתדלת לקבל הרבה מהם, אני מבקשת ליצור הרבה שינוי עבורי והדרך הזאת תומכת בי.

מה תרצי ליצור בחייך?

יולי, תקבעי אתי פגישה