אקסס בארס®

אקסס בארס היה קורס שהשתתפתי בו ב 2014,  לא היו אז בישראל הרבה אנשים שהכירו את זה או שמעו על זה. באותה תקופה חיפשתי כלים ודרכים שיעזרו לי ליצור חיים שמחים יותר ופשוטים יותר.  

לרובנו יש לפחות תחום אחד או שניים בחיים ולעיתים יותר, זוגיות, הורות, כסף או תעסוקה ולפעמים תחומים נוספים, בהם ניסינו שוב ושוב לשנות את המציאות ולא הצלחנו, או הצלחנו באופן חלקי בלבד.

 היו מקומות בחיים שהרגשתי שאני חוזרת שוב ושוב לאותה נקודה, והתחלתי להבין שזה כנראה לא חייב להיות ככה. לקחתי על עצמי לתרגל שמחה ושפע בחיים ואז נתקלתי בכלים של אקסס בארס.

תני לי פרטים על הקורס

סשן (מפגש) אקסס בארס®

הבארס הן 32 נקודות בראש. מגע עדין בנקודות משחרר מטען אלקטרומגנטי מאיתנו. איזה סוג של מטען? אמונות, דעות, שיפוטים, רגשות שאנו נושאים איתנו ואינם משרתים אותנו. מסתבר שאפשר לשחרר את זה בקלילות.

לנקודות יש שמות, כל שם הינו נושא שבזמן התהליך משתחרר. למשל: יצירתיות, כסף, חלומות ותקוות, תקשורת, שקט ורוגע, מיניות ועוד.
רבים מאיתנו סובלים מלחץ, פחדים, חרדות, דאגות, מחסומים רגשיים ועוד. כאשר אנחנו מאפשרים למטען הזה להשתחרר, דברים חדשים אפשריים עבורנו.

התהליך בן ה 60-90 דקות נע בין תחושה של אחרי עיסוי טוב, כלומר מרגיע ונינוח, לבין שינוי חייך. כבר במפגש הראשון, הנקודות מופעלות. רבים מדווחים על היכולת שלהם להיות מחוברים יותר למרכז הפנימי ולחוות שקט רב יותר בתפקוד היומיומי, מה שמאזן את כל ההתמודדות בכל התחומים.

מה תקבלו מתהליך הבארס?
השקטת הרעש שבראש, רוגע, שלווה

למה זה יכול לעזור:
הגשמה והוצאה לפועל, לחץ, פחדים, חרדות, קשיים בתקשורת, קשיים בשינה, חוסר שקט, קשב וריכוז, יצירתיות ועוד.

תני לי פרטים

מהו קורס בארס?

הקורס הוא קורס פשוט וקל, בו כמעט כל אחד ואחת יכולים ללמוד את הטכניקה של הרצת תהליך הבארס על אדם אחר. בקורס תקבלו כלים שיתמכו בהענקת סשן בקלות, הכלים האלה גם יעצימו אתכם לדעת טוב יותר מי אתם, מה חשוב לכם ואיך לייצר יותר תודעה בחיים שלכם.

למי הקורס מיועד?

הקורס מיועד הן למטפלים שמעוניינים להוסיף כלי קל ויעיל לארגז הכלים שלהם והן לאנשים שמעוניינים ללמוד טכניקה קלה ופשוטה לשימוש בכל מקום על ועם בני משפחה וחברים, למשל הורים שרוצים להעניק זאת לילדיהם. אתם יכולים לעסוק בכלי הזה ולהשתמש בו הן עם משפחה וחברים והן לשלב אותו בכל שיטה בה אתם עוסקים.

פרטים טכניים:

הקורס הוא קורס של יום אחד בן 8-9 שעות (ניתן לפצל ליומיים עוקבים בני 4 שעות) בו ניתן ללמוד את הרעיון שעובד מאחורי התהליך וכן לחוות 4 תהליכים של הבארס, 2 בצד הנותן ו 2 בצד המקבל.

עלות:

1150 ₪, חצי מחיר לקורס חוזר אצל כל מנחה מוכר.

ילדים עד גיל 16 עם הורה משלם חינם. ילדים 16-18 חצי מחיר.

חיילים בשירות סדיר ללא עלות לקורס ראשון.

תני לי פרטים על הקורס

רוצים הוכחות מדעיות?

לפני מספר שנים חוקר המוח ד"ר ג'פרי ל. פאנין חיבר אלקטרודות לראשים של אנשים שחוו תהליך אקסס בארס לראשונה בחייהם, לפני ומיד אחרי.

בסרטון הוא מספר על התוצאות, בהן המוח עובר שינוי ממשי ממצבים של מתח וסטרס למצב בו יש בהירות ותחושה של אחדותיות.