מספרה טבעית

מספרה טבעית והוליסטית, יולי סיפור טבעי, הוקמה בביתי בטבעון ב 2011.

הכוונה היתה לשלב בין מספרה, מקום בו הנשים מקבלות יחד עם חידוש ורענון המראה שלהן, גם מקום בו התפיסה של השיער היא הוליסטית, כזאת שרואה את האישה בשלמותה ומקבלת את השיער שלה.

התמחיתי בעבודה עם תלתלים ושיער גלי.

יחד עם כבוד לנשים ששיערן אפור או כסוף או לבן, השתמשתי בצבעים אורגניים למי שביקשה צבע. אחרי זמן מה הפסקתי לצבוע את שיערי שלי.

יחד עם הקשבה לכל אישה לגבי הצרכים והרצונות שלה השתדלתי להישאר מעודכנת בקוים וטרנדים נוכחיים, בלי להשתמש בטכניקות ומוצרים שפוגעים בשיער.

הבאתי למקום מוצרים טבעיים לשיער ולעור ונתתי ייעוצים לגבי חיזוק השיער והבראתו, באופן יומיומי.

לאט לאט, המחקר שעשיתי עם נשים לגבי בריאות השיער שלהן, הליווי שהצעתי, השיחות, השאלות הביאו להבנה עמוקה יותר על ההקשרים של השיער.

כתבתי והוצאתי לאור את הספר "טבע השיער" על טיפוח שיער טבעי ממוצרים טבעיים שיש בבית, איך לטלפל בתלתלים ועוד.

יכולתי לראות שהתספורת עצמה יכולה לרומם רוחה של אישה, כמו המראה שלה, אך גם להיפך. ראיתי שמצב רוחה ונפשה של האישה ישפיעו בדרך כלל על מצב השיער שלה.

מספרה טבעית הוליסטית
שיער מתולתל

הקשר האנרגטי

עם הזמן התחלתי ממש לשוחח עם השיער וקבל ממנו לפעמים מידע עמוק לגבי נשים שהסכימו לפתוח את ליבן בפניי וביקשו לקבל ממני מידע זה. הקסם היה מיידי, תוך כדי התספורת ופתיחת הלבבות.

הבנתי גם בהקשר האנרגטי, את מיקומו של השיער וחשיבותו כשער עבור הנשים, את החיבור בין השיער לצ'קרת הכתר ויכולתי להעביר ולתקשר מידע זה וכמובן לנקות אנרגטית את מה שלעיתים לא מאפשר לה להתקדם בהקשר הזה.

עם הזמן, נשים ביקשו ממני לשלב עבודה אנרגטית עם שאלות שהיו להן, לפעמים כאשר שהו במקומות רחוקים, ונעניתי בשמחה לגבי החיבור בין האישה ובין המסר שהשיער שלה אומר לה באותו זמן.

המספרה שינתה פניה עם הזמן. עדיין יש תספורות, עדיין נשים מבקשות שאגיד להן איך לטפל בשיערן ועדיין מגיע אליי לפעמים מידע בקשר לאישה ספציפית דרך השער שלה ושלי לעולמות עליונים. הפסקתי לעשות צבע כמעט לגמרי. הוספתי שירות של שיחת טלפון שהיא עבודה אנרגטית ואחרת עם השיער.

כמו כן אני מציעה תספורת משולבת עם טקס השלת ושחרור המיותר יחד עם השיער.

כיום, נכון לשנת 2022, אני מספרת בטבעון ותמרת בבתי המסתפרות או ביער, ניתן להתארגן כקבוצה של נשים ואגיע למקום הישוב שלכן, מהרצליה וצפונה.