פייסליפט אנרגטי או מתיחת פנים אנרגטית®

פייסליפט אנרגטי של אקסס הוא תהליך במגע, נעים, עדין ולא פולשני.

הפייסליפט יכול לעזור לפנים לחזור להיות קורנות, חלקות ויפות יותר.

התהליך נעשה במגע הידיים באיזור הפנים והצואר.

ביומיום שלנו, אנו נוטים להעמיס על הפנים את הרגשות שלנו, הפנים שלנו הרבה פעמים נושאים ושומרים בתוכם את כל המסיכות והעמדות הפנים שאנחנו משתמשים בהם.

למשל כשלא נעים לנו להראות את מי שאנחנו באמת, או כשנדמה לנו שראוי להתנהג בצורה אחרת.

התוצאה של זה היה פנים שנכנעים לכוח הכבידה של כדור הארץ.

תני לי פרטים על הקורס

 

בשפה האנגלית מתיחת הפנים היא הרמת הפנים ואכן התהליך מרים את הפנים ש"נפלו".

אנחנו חיים בתרבות בה מתיחת פנים היא דבר שנעשה מבחוץ, הוא לא כולל את הבפנים של האדם.

אם נשתמש בפייסליפט לפני או אחרי טיפול קוסמטי, התוצאות יהיו בדרך כלל מהירות יותר וטובות יותר.

זה כאילו שהידיים שלנו הופכות את הפנים לגמישים יותר ונענים יותר לתהליך, ככה שהכל קל יותר: טיפול שיניים, טיפול קוסמטי, שחרור של כאב בפה ובלסת ועוד.

כאשר משתמשים באמצעים של הזרקות, חיתוכים וכו' התהליך עשוי להיות כואב והפנים זקוקות לעבור החלמה. אם נשתמש בפייסליפט לפני ניתוח, הרמת עפעפיים, הזרקה בפנים וגם לאחריהם, ההחלמה תהיה בדרך כלל קלה ומהירה הרבה יותר.

בפעם הראשונה שחויתי את מתיחת הפנים האנרגטית שקעתי אל מקום מאד רגוע ונעים. שחרור עמוק התחיל לקרות לי. ברגע אחד ראיתי בדמיוני, כמו חלום, תמונה של עובר, רק לרגע ואז העובר נמוג. כשראיתי את זה היה ברור שהעובר הייתי אני ושמשהו שם שקשור לתקופת העוברות השתחרר.

לפעמים אנשים סובלים מוירוס שיתוק בפנים שנקרא פציאליס, או פיצולי פנים אחרים עם שמות שונים. ברפואה המערבית אין דרך לרפא את המצב הזה או לזרז את ההחלמה, לעיתים קרובות שימוש במתיחת פנים אנרגטית אחרי פעם או פעמיים יזרז מאד את החלמת הפנים.

אנשים רבים סובלים מסינוסיטיס, או נזלת כרונית, כאבי ראש, כאבים בלסת, לעיתים קרובות נראה שיש הקלה רבה במצבים האלה.

באופן אישי חויתי השפעה על משקל גוף. השפעה על משקל גוף זאת אומרת שכמו שאנו עוטים על פנינו מסיכה של מי אנחנו, לעיתים קרובות גם גופנו עוטה מסיכה שממסכת את מי שאנחנו, המסיכה יכולה להיות עודף משקל או תת משקל או פשוט משקל שאינו מדוייק עבורנו לשני הכיוונים. באופן אישי סבלתי שנים מתת משקל, שהיו לו גם השלכות בריאותיות, למרות שאכלתי היטב לא הצלחתי לעלות במשקל. לאחר שלמדתי את הקורס של מתיחת פנים אנרגטית, במהלך הקורס חויתי בעצמי על גופי את האנרגיה הזאת וזמן קצר לאחר מכן התחלתי לעלות במשקל למשקל שביטא טוב יותר את מי שאני באותו זמן.

תני לי פרטים על הקורס

קורס פייסליפט

הקורס של מתיחת פנים אנרגטית הוא קורס של יום שלם, בן 8 שעות.

בקורס ניתנת חוברת עם חומרי הקורס, תרשים פנים קשיח עם הדגמה של התהליך. במהלך הקורס יש צפיה בסרט וידאו שמדגים את התהליך. ביום כזה המשתתפים מקבלים שני תהליכי פייסליפט ומעניקים שניים, ככה שיש תרגול וגם אפשרות לחוות איך זה מרגיש על גופם.

עלות: 1000 ש"ח

השתתפות חוזרת: 500 ש"ח