מסר שמבקש להגיע דרכי ל 2.2.2020

יולי סיפור טבעי
יולי שפירא
תהליכים אנרגטיים לצמיחה ושינוי

מסר שמבקש להגיע דרכי לתאריך זה 2.2.2020 שיש שכותבים אותו 02.02.2020

אנחנו בני האדם יצורים מצחיקים. מחכים לתאריכים מיוחדים כדי לחגוג, כדי לציין ימים מיוחדים, מתלהבים מספרות מיוחדות. ניתן לחגוג באותה צורה את חיינו על פני האדמה יומיום ולא לחכות לימי הולדת.

עם זאת, המספרים שנמצאים כאן היום כמה שאנו מכנים "תאריך" הם תזכורת למספר דברים.

ראשית הספרה 2 מזכירה לנו שאיננו לבד. הרבה אנשים בתקופה ובעונה זאת חשים לבד, חסרי אונים, בדידות. המספר שתיים מזכיר לנו זוגיות ולאו דווקא בהקשר של זוגיות בין גבר לאישה. התזכורת היא שאנו תמיד נמצאים שם עבור עצמנו כמו כן לעולם אנחנו חלק משלם גדול יותר, תמיד יש אותנו ויש את שדה התודעה הגדול שהוא חלק מאיתנו ואנחנו חלק ממנו, ככל שנוכל להיות מחוברים אליו כך נוכל להגדיל את השותפות, את החיבור, את היחד.

אכן, זאת תזכורת להגביר את היחד. ראשית, יחד עם עצמנו, לא לנטוש אותנו למען ריצוי הזולת. שנית, לזכור שאיננו לבד כאן ולדעת לעומק שכאשר אנחנו פועלים בהקשבת עומק עבור עצמנו אנחנו יכולים גם לראות את האחר שאיתנו.

שותפויות, זהו זמן לשיתופי פעולה. לא ניצול, אלא כזה שבו שני הצדדים הם צדדים שמרויחים, והיתרונות בו ברורים לכולם.

בניגוד לעולם שבו אנחנו חיים שבו הסיפרה 1 היא ספרה שמסמלת חד ערכיות וחד משמעיות, הספרה 2 היא ספרה עגולה יותר שמסמלת את זה שעל כל דבר אפשר להסתכל ב(לפחות) 2 אופנים או יותר, הדברים אינם חד משמעיים, אינם שחור לבן וככל שנרצה להגדיל את האפשרויות בחיינו, נוכל לשים לב למקום בו יש אפשרויות נוספות לכל סיטואציה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *